Arutelu:Esileht

Allikas: Vikitekstid
Kirjuta esilehte mittepuudutav üldisesse arutellu.
Please use the embassy for cross-language and cross-project announcements.

Ma ei saa muudatustest eriti aru. Esimene lause oli minu meelest enne parem. Täiendamist ei oota ainult olemasolevad leheküljed. Siin seisneb täiendamine suures osas uute lehekülgede lisamises. Tühja ruumi on ka lehe alguses nüüd paljuvõitu. Ja miks sõsarprojektide tabel kitsamaks läks? Selle sisu ei mahu nüüd väiksemate eraldustega või brauseri külgpaaniga hästi ära. Köögipoole sõsarprojektidest võib vähemasti inkubaatori ja MediaWiki viki lingid minu meelest lisamata jätta. Need on niigi leitavad metaviki lingi kaudu. Pikne 9. jaanuar 2016, kell 16:35 (EET)

Taastasin lehe algusosa. Lisaks tühjale ruumile, suurem kiri "Vikitekstid" pealkirjana, on niigi samas kõrval logo juures. Samuti, link "Juhend" on niigi olemas nähtaval kohal lehe vastasküljel menüüs. Sõsarprojektide kasti tegin selliseks, et ta jääks varasemast kompaktsemaks, aga sedasi, et kirjade paigutus eraldusest eriti ei sõltuks. Pikne 15. jaanuar 2016, kell 13:46 (EET)

Wikimania 2017 scholarship programme[muuda]

Following the tradition of previous years, Wikimedia Polska Association has launched the ’’’Wikimania 2017’’’ scholarship programme. One international scholarship will be awarded this year, for the conference which will take place in Montreal, Canada, August 9-13. If you meet the requirements described in the ruleset, you may submit your application by April 7, 2017 to the email address provided in the ruleset. With kind regards, Wojciech Pędzich (arutelu) 21. märts 2017, kell 19:46 (EET)