Malli arutelu:Autor

Allikas: Vikitekstid
Jump to navigation Jump to search

Märkus: Pooleteise kuu eest jäi siit välja parameeter {{{PERENIME ESITÄHT}}}. Kui seda taas tarvis läheb, saab selle väärtuse teisest olemasolevast parameetrist tuletada nii: {{padleft:|1|{{{NIME SORT}}}}}. --Pikne 16. august 2012, kell 15:18 (EEST)


siit tuleks eemaldada kategooria "Autorid", et saada kategooriat "Eesti autorid" lisada artiklitele, ilma et ei tekiks ülemkategooriat "Autorid". --Bioneer1 (arutelu) 25. aprill 2015, kell 17:38 (EEST)

Siin on praegu veel väga vähe autorilehti. Ma arvan, et on veel vara maade järgi või muud moodi jagama hakata. Võib-olla polegi tingimata vaja jagada ja piisaks sellest, kui autoreid Vikipeedias täpsemalt kategoriseeritakse. Kui ka tulevad alamkategoriad, siis võime ikkagi tahta, et kõik autorid oleks ka ühte kategooriasse koondatud (pisut teisiti kui Vikipeedias). Pikne 25. aprill 2015, kell 20:24 (EEST)
mu meelest kategooria "Eesti autorid" tuleks meil kindlasti teha, teised riigid/rahvused võivad oodata. Samas las jääda siis topeltkategooria, et Eesti autorid oleksid ka kategoorias "Autorid"--Bioneer1 (arutelu) 27. aprill 2015, kell 21:34 (EEST)
Üldiselt ei tohiks vahet olla, kas on Eesti või muu maa. Mulle tundub, et autorite kategoriseerimine eri viisidel pole Vikitekstides kuigi vajalik, nad on muul alusel kategoriseeritud niikuinii Vikipeedias, siin võiks keskenduda eelkõige tekstide kategoriseerimisele (aga keerulisemalt ka pigem siis, kui tekste on rohkem). Ma jätaks autorid lihtsuse huvides nii nagu nad praegu on. Pikne 27. aprill 2015, kell 22:24 (EEST)