Kasutaja arutelu:Wkentaur

Allikas: Vikitekstid
(Ümber suunatud leheküljelt Kasutaja arutelu:WikedKentaur)
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

You are now sysop here, on a wiki with 6 users. I am 6. --Walter 13. juuni 2006, kell 22.07 (UTC)

Proofread Page[muuda]

Hello. I would like to encourage people to come here to transcribe Estonian texts. In order to do this, we need to set up mw:Extension:Proofread Page.

Here is an example: en:Index:Our American Holidays - Christmas.djvu

The steps are:

 1. We need to create these namespaces with Estonian names:
  • Index:
  • Index talk:
  • Page:
  • Page talk:
 2. Translate these message[1]
 3. Create MediaWiki:Proofreadpage index template, like en:MediaWiki:Proofreadpage index template

Can you help? John Vandenberg 16. oktoober 2009, kell 11:30 (UTC)

These namespaces aren't listed on translatewiki's namespaces [2] page, where can I add them?

  • Index:
  • Index talk:
  • Page: Lehekülg:
  • Page talk: Lehekülje arutelu:


Thank you for translating the messages; bugzilla:21370 has been created to complete the task. John Vandenberg 31. oktoober 2009, kell 23:50 (UTC)

Ainult et, juhuks kui see süsteem kunagi kasutust leiab, see pole hetkel päris töökorras. Näiteks registrilehel lehekülgede lahtri muutmisel kuvatakse selline eelvaade: {{{Lehekülgi}}}. Lisaks, erinevalt inglise vikist pole lehekülje seisul (nt Selle lehekülje õigsus on tõendatud) taustavärvi. Redigeerimisel pole "Salvesta" nupu juures seisu valimisel ka värve ega linki abilehele. Võimalik, et midagi võib siit kopeerida. 88.196.241.249 5. jaanuar 2010, kell 16:12 (UTC)

Autoriõigused[muuda]

Ma vaatasin, et sul on liivakastis mingisugune toorik, mis on arvatavasti mõeldud leheküljeks, kus täpsustatakse autoriõiguseid. Selle võiks mingil lähedamasel ajahetkel käiku lasta. Hluup 4. mai 2010, kell 18:42 (EEST)Vasta[vasta]

Tehtud. --WikedKentaur 13. mai 2010, kell 08:21 (EEST)Vasta[vasta]

Mitu asja[muuda]

Mul on ajapikku tekkinud mitu mõtet-küsimust, milleks on tarvis sinu pädevust (ja õigusi). Võiks lisada selle tööriista (Phe-boti jaoks). Inglise ja prantsuse vikis on tehtud kuidagi nii, et <pages />-märgenditega kaasnev tekst ei saa minna ühelgi juhul vasakus servas olevate leheküljenumbrite peale, võiks vist siin ka nii teha. Kui samades võõrkeelsetes vikides hiirega leheküljenumbri kohale minna, siis vastava lehekülje teksti taust läheb halliks, ka see väärib ehk järeletegemist. Prantsuse vikis näiteks on üldse kujundusega suhteliselt palju vaeva nähtud, mingeid pisemaid asju võiks siingi püüda stiililehel teha (nt viidete tekst väiksemaks kui muu tekst). Siis võiks luua sõnumi MediaWiki:Proofreadpage header template, mis peaks kuidagi võimaldama teha nii, et päisemall ühes peatüki pealkirja, autori nime ning viidetega eelnevale ja järgnevale peatükile tekivad, kui kirjutada <pages />-märgendi sisse lihtsalt "header=1" (nt siin).

Need pole kuigi põletavad asjad, saab ka muidu hakkama, aga kui aega leiad, siis võiks ehk pusida. Märkasin veel, et mõned pikemad tekstid (nagu see) oled vist ühtlasi skanninud. Kui failid on alles, võiks nad üles laadida. Siis võiksid vaadata, mis sellest arvad. Pikne 1. juuli 2012, kell 00:31 (EEST)

Ilmneb, et registrilehele on tarvis tõlkija välja ja välja, kuhu lisada peatükkide lingid, mille järgi header template eelneva-järgneva peatüki leiab. Panin siia koodi, mis kõigi eelduste kohaselt töötama peaks ja ühtlasi iganenud hidenStructure'ita hakkama saab. Uued parameetrid "Tõlkija" ja "Sisu" lisada ka siia. Mõned märkused jätsin ka siia ja siia. Pikne 6. juuli 2012, kell 00:29 (EEST)

Märkused siin ja siin. Pikne 10. august 2012, kell 17:26 (EEST)

Jätsin lehekülje alguses uue lõigu ees oleva tühja rea kohta siia märkuse. Pikne 27. august 2012, kell 22:24 (EEST)

Taandega on veel natuke probleeme: [1]. Ehk leiad abi. Pikne 22. september 2012, kell 14:27 (EEST)

[1]: Proovi, kas tõlkija parameeter hakkab tööle (näiteks siin), kui suunata see siia. Pikne 28. detsember 2012, kell 09:54 (EET)

Nüüd tabasin vist ära. Parameetrid "Tolkija" ja "Markused" tuleb lisada ka siia. Pikne 12. jaanuar 2013, kell 12:30 (EET)
ok --WikedKentaur (arutelu) 15. jaanuar 2013, kell 12:36 (EET)Vasta[vasta]
"Tolkija" ja "Markused" (nagu siin), mitte "Tõlkija" ja "Märkused". Pikne 18. jaanuar 2013, kell 22:24 (EET)
Muutsid vastupidi teises kohas täpitähtedega kujule, aga see ei paista töötavat. Proovi, kas tõlkija atribuut hakkab näiteks siin tööle, kui muuta täpitähed ikkagi vastupidi. Rootsi vikis, kus on tõlkija atribuudis 'ö' (översättare) asemel 'o', toimib asi näiteks siin. Pikne 27. jaanuar 2013, kell 14:00 (EET)

RE:et.wikisource[muuda]

(oldwikisource:MediaWiki_talk:InterWikiTransclusion.js#et.wikisource) Hello! Can you describe the problem, please? I see the text OK at Kuritöö ja karistus/Esimene osa/I. -Aleator (arutelu) 23. detsember 2012, kell 21:39 (EET)Vasta[vasta]

CSS[muuda]

Palun katseta pisut siin. Pikne 27. jaanuar 2014, kell 10:00 (EET)


MediaWiki:Helppage võiks jälle viidata leheküljele Juhend:Sisukord. Pikne 17. juuli 2014, kell 19:37 (EEST)

Teisaldamine Vikitekstidesse[muuda]

Kui aega saad, teisalda siit veel materjali ümber. Tänud! --Iifar (arutelu) 25. veebruar 2015, kell 21:07 (EET)Vasta[vasta]


Lehel MediaWiki:Common.js tuleks teha samasugune lingiparandus nagu siin. Teiseks tegin sama selle lehe arutelus ettepaneku ühe skripti importimiseks. Pikne 18. november 2016, kell 12:51 (EET)


Paistab, et registrilehtede süntaks ei toimi enam nii nagu vaja, nt siin. Palun vaata, mis sellega teha annab. Võib-olla piisab sellisest parandusest. Pikne 2. jaanuar 2018, kell 14:03 (EET)

just. --WikedKentaur (arutelu) 3. jaanuar 2018, kell 00:06 (EET)Vasta[vasta]

Nüüd ei ole siin siis kedagi, kes saidi CSS-i saab muuta. Kas sulle sobib, kui taotlen endale liidese administraatori õigused (võimalusel tähtajatult)? Või soovid sa ise või minguga koos neid õiguseid taotleda? Pikne 29. jaanuar 2020, kell 17:28 (EET)Vasta[vasta]

taotle ise. --WikedKentaur (arutelu) 1. veebruar 2020, kell 10:45 (EET)Vasta[vasta]

How we will see unregistered users[muuda]

Hi!

You get this message because you are an admin on a Wikimedia wiki.

When someone edits a Wikimedia wiki without being logged in today, we show their IP address. As you may already know, we will not be able to do this in the future. This is a decision by the Wikimedia Foundation Legal department, because norms and regulations for privacy online have changed.

Instead of the IP we will show a masked identity. You as an admin will still be able to access the IP. There will also be a new user right for those who need to see the full IPs of unregistered users to fight vandalism, harassment and spam without being admins. Patrollers will also see part of the IP even without this user right. We are also working on better tools to help.

If you have not seen it before, you can read more on Meta. If you want to make sure you don’t miss technical changes on the Wikimedia wikis, you can subscribe to the weekly technical newsletter.

We have two suggested ways this identity could work. We would appreciate your feedback on which way you think would work best for you and your wiki, now and in the future. You can let us know on the talk page. You can write in your language. The suggestions were posted in October and we will decide after 17 January.

Thank you. /Johan (WMF)

4. jaanuar 2022, kell 20:15 (EET)