Fail:Eesti vanasõnad, Eisen, 1929.djvu

Allikas: Vikitekstid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Link registrilehele
Mine leheküljele


Algfail(1606 × 2480 pikslit, faili suurus: 41,16 MB, MIME tüüp: image/vnd.djvu, 107 lehekülge)

See on jagatud fail allikast Wikimedia Commons ja seda saab kasutada ka teistes projektides. Faili sealne kirjeldus on kuvatud allpool.

Lühikirjeldus

Kirjeldus
Eesti: Eesti vanasõnad, Eisen, 1929
Kuupäev
Allikas Eesti vanasõnad / suurest korjandusest kokku põiminud M. J. Eisen, Tartus : Eesti Kirjanduse Selts, 1929
Autor Matthias Johann Eisen

Litsents

See on algupärase kahemõõtmelise kunstiteose tõetruu fotograafiline jäljendus. Kunstiteos ise on järgeval põhjusel avalikus omandis:
Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Wikimedia Sihtasutuse ametliku seisukoha järgi on avalikus omandis olevate kunstiteoste tõetruud jäljendused samuti avalikus omandis. Vastuväited sellele on vastuolus üldise ettekujutusega avalikust omandist. Vaata abilehte Commons:When to use the PD-Art tag.
Seetõttu arvatakse ka fotograafiline jäljendus avalikus omandis olevaks. Palun võta arvesse, et kohalikud seadused võivad selle materjali taaskasutamise keelata või seda piirata. Vaata abilehte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Pealdised

Eesti vanasõnad, Eisen, 1929

Selles failis kujutatud üksused

kujutab

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane13. juuni 2020, kell 10:47Pisipilt versioonist seisuga 13. juuni 2020, kell 10:471606 × 2480, 107 lehekülge (41,16 MB)WikedKentaurUploaded a work by Matthias Johann Eisen from [https://www.ester.ee/record=b1388985*est Eesti vanasõnad / suurest korjandusest kokku põiminud M. J. Eisen], Tartus : Eesti Kirjanduse Selts, 1929 with UploadWizard

Seda faili kasutavad järgmised 43 lehekülge: