Fail:Ajaloolised jutustused. Bornhöhe.djvu

Allikas: Vikitekstid
Jump to navigation Jump to search
Link registrilehele
Mine leheküljele


Algfail(1292 × 1956 pikslit, faili suurus: 16,01 MB, MIME tüüp: image/vnd.djvu, 437 lehekülge)

See on jagatud fail allikast Wikimedia Commons ja seda saab kasutada ka teistes projektides. Faili sealne kirjeldus on kuvatud allpool.

Lühikirjeldus

Ajaloolised jutustused
Autor
Eduard Bornhöhe (1862–1923)
Pealkiri
Ajaloolised jutustused
Kirjeldus
English: Ilma E. Okka kaanekujunduse ja E. Nirgi järelsõnata, mille autoriõiguse kehtivus pole lõppenud.
Keel eesti
Allikas Skannitud originaalteos

Litsents

Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane20. detsember 2013, kell 15:21Pisipilt versioonist seisuga 20. detsember 2013, kell 15:211292 × 1956, 437 lehekülge (16,01 MB)Pikne== {{int:filedesc}} == {{Book |Author=Eduard Bornhöhe (1862–1923) |Title=Ajaloolised jutustused |Language=et |Description={{en|Ilma E. Okka kaanekujunduse ja E. Nirgi järelsõnata, mille autoriõiguse kehtivus pole lõppenud.}} |Source={{scan}} }}...

Seda faili kasutab enam kui 100 lehekülge. Järgmises loendis on näidatud ainult esimesed 100 lehekülge, mis faili kasutavad. Kogu loetelu on saadaval.