Fail:Ajaloolised jutustused. Bornhöhe.djvu

Allikas: Vikitekstid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Link registrilehele
Mine leheküljele


Algfail(1292 × 1956 pikslit, faili suurus: 16,01 MB, MIME tüüp: image/vnd.djvu, 437 lehekülge)

See on jagatud fail allikast Wikimedia Commons ja seda saab kasutada ka teistes projektides. Faili sealne kirjeldus on kuvatud allpool.

Lühikirjeldus

Ajaloolised jutustused   (Wikidata search (Cirrus search) Wikidata query (SPARQL)  Create new Wikidata item based on this file)
Autor
Eduard Bornhöhe (1862–1923)
Pealkiri
Ajaloolised jutustused
Kirjeldus
English: Ilma E. Okka kaanekujunduse ja E. Nirgi järelsõnata, mille autoriõiguse kehtivus pole lõppenud.
Keel eesti
Allikas Skannitud originaalteos

Litsents

Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.Vaata taustteavet ja selgitusi mitte-Ühendriikide autoriõiguse kohta.
Märkus: Peale selle ütluse peab siin leheküljel olema ka selgitatud, miks oli URAA-kuupäeval päritoluriigis teose autoriõiguse kehtivus lõppenud. Lisaks peab ära olema toodud kontrollitav teave teose varasemate avaldamiste kohta.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane20. detsember 2013, kell 14:21Pisipilt versioonist seisuga 20. detsember 2013, kell 14:211292 × 1956, 437 lehekülge (16,01 MB)Pikne== {{int:filedesc}} == {{Book |Author=Eduard Bornhöhe (1862–1923) |Title=Ajaloolised jutustused |Language=et |Description={{en|Ilma E. Okka kaanekujunduse ja E. Nirgi järelsõnata, mille autoriõiguse kehtivus pole lõppenud.}} |Source={{scan}} }}...

Seda faili kasutab enam kui 100 lehekülge. Järgmises loendis on näidatud ainult esimesed 100 lehekülge, mis faili kasutavad. Kogu loetelu on saadaval.

Vaata veel linke, mis sellele failile viitavad.